Ladik’te Su ve Altyapı Çalışmaları Konuşuldu

İlçemizde Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından gerçekleştirilen çalışmaları ve yapılması planlanan hizmetleri yerinde incelemek için Ladik’i ziyaret eden SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız ve SASKİ Birim Amirleri, Belediye Başkanımız Nurhan Yapıcı Özel ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdiler.

Mavi Göl Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda; SASKİ Genel Müdürlüğü tarafından 2020 yatırım planlamasında yer alan ve yapımı devam eden projeler ile planlanan yatırımlar hakkında değerlendirme yapılıp, toplantının ardından Genel Müdür Yıldız, Başkan Özel ve birim amirleriyle Ladik’teki sorunları yerinde incelediler.

Vatandaşlara kaliteli hizmet ulaştırmak ve Ladik’in su ve altyapı sorununu tamamen ortadan kaldırmak için Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hareket ettiklerini ifade eden Belediye Başkanımız Nurhan Yapıcı Özel: “Hedefimiz; gerek merkez de gerekse kırsalda tüm hemşerilerimize sağlıklı, uzun ve sorunsuz bir şekilde kullanabilecekleri modern bir altyapıya kavuşturmak. İlçemize yapılan yatırımlar ve yapılacak olan hizmetler için başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Demir olmak üzere SASKİ Genel Müdürü Sn. Fatih Yıldız ve ekibine teşekkür ederim.” dedi.

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından gerçekleştirilen incelemelerde; Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Fatih Yıldız, Belediye Başkanımız Nurhan Yapıcı Özel, Genel Müdür Yardımcısı Semih İlker Sanaç, Kanalizasyon Dairesi Başkanı Yasin Çelik, Abone İşleri Dairesi Başkanı Nadir Mazlum, İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Celal Şenaslan, SASKİ Havza Şube Müdürü Deniz Kayan, Fen İşleri Müdürü Hakan Karahan, Sıfır Atık Müdürü İsmail Kubilay, Ladik İmar İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. Müdürü Yavuz Kölebaş ve SASKİ Ladik Şefliği’nden Hakan Yalamaoğlu yer aldı.