Ahmetsaray Mahallesi Sakinleri Başkan Özel’e Teşekkür Etti

Ahmetsaray Mahallesi Muhtarı Yusuf Gündüz, bir grup mahalle sakini ile birlikte Belediye Başkanımız Nurhan Yapıcı Özel’i makamında ziyaret etti.

Ahmetsaray Mahallesi’ne yapılan yol ve çevre düzenlemesi çalışmalarından dolayı Başkan Özel’e ve Fen İşleri ekibine teşekkür eden Muhtar Gündüz, mahalle sakinleri adına Özel’e plaket takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özel, “Mahallelerimizin sorunlarını çözme ve ihtiyaçlarını karşılama noktasında önemli mesafeler kat ettik. Planlamamız dahilinde hareket edip, çalışmalarımızı da bu yönde yapıyoruz. Allah’ın izniyle hizmetlerimizi 67 mahallemize de ulaştıracağız. Ahmetsaray’da bu mahallelerimizden biri. Mahallemizde bu zamana kadar 7614 m² kilit parke taşı ve 2471 mt bordür döşedik. Yollarımızı nakış gibi işliyoruz. Çalışmalar tamamlandığında Ahmetsaray’a yaklaşık 15000 m² parke taşı döşemiş olacağız. Değerli hemşerilerime ve ilçeme hizmet etmekten büyük onur duyuyorum. Şirin ilçemde bu güzel hizmetler olunca hepimiz mutlu oluyoruz. İşte hemşerilerim de bu mutluluklarını bizimle paylaşmak ve teşekkür etmek için zahmet edip, buraya kadar gelmişler. Oysa biz hep onlarlayız. Kendilerine bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.