Başkan Özel Ahmetsaray Ve Salur Mahallesi’nde Devam Eden Yol Çalışmalarını İnceledi

Belediye Başkanımız Nurhan Yapıcı Özel, Ahmetsaray ve Salur Mahallesi’nde devam eden yol çalışmalarını inceleyerek, çalışmaların son durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Ladik’in tüm mahallelerine kaliteli hizmet götürmeyi hedeflediklerini ifade eden Başkan Özel, yoğun bir çalışma dönemine girdiklerini ve vatandaşlara hizmet verme gayreti içerisinde olduklarını söyledi. Özel; “Ladik Belediyesi olarak tüm mahallelerimize aynı anda hizmet vermeye çalışıyoruz. Şehrimize en iyi hizmeti verebilmek için bütün çalışmalarımızı hızlandırdık. Yapılan işleri de yerinde inceleyerek vatandaşlarımıza verdiğimiz hizmetlerin hem kalitesini görüyor hem de çalışmalarımızı kontrol ediyoruz. Tabi ki her şey daha güzel daha değerli bir Ladik için. Bu anlamda da değerli meclis üyelerimizin de desteğini aldık. Her hafta bir meclis üyemiz Salur Mahallesi’nde devam eden yol çalışmasını takip edecek. Böylelikle meclis üyelerimiz hem hemşerilerimizin sesine kulak verecek hem de emekçi kardeşlerimizin çalışmalarını inceleyecek. Bu hafta Salur’da Celal Bey görevli. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle birlik beraberlik içerisinde Ladik’e en iyi hizmetleri getireceğiz.” dedi.

Başkan Özel’e yol çalışmaları incelemelerinde Belediye Meclis Üyesi Celal Tuzcu, Fen İşleri Müdürü Hakan Karahan, Sıfır Atık Müdürü İsmail Kubilay ve mahalle muhtarları eşlik etti.