Belediyemiz, SMA Hastası Amine Ravza'ya Yardım Elini Uzattı

Ladik Belediye Başkanımız  Adnan Topal, SMA hastası küçük Amine Ravza'ya yardım eli uzattı. Belediye ailesi olarak Amine Ravza'nın tedavi sürecine destek olmak amacıyla harekete geçen Başkan Topal, ailenin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli adımları attı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Topal, toplumun her bireyine sahip çıkmanın ve onların acılarını hafifletmenin insanlık görevi olduğunu belirtti. SMA hastalığıyla mücadele eden Amine Ravza'ya ve ailesine yardım eli uzatmanın önemine vurgu yapan Başkan Topal, Ladik Belediyesi olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını ifade etti.

Amine Ravza'ya yapılan yardımın, sadece maddi destek değil, aynı zamanda moral ve motivasyon kaynağı olduğunu belirten Başkan Topal, Ladik Belediyesi olarak bu tür sosyal sorumluluk projelerine desteklerinin devam edeceğini dile getirdi.

Başkan Topal, Ladik Belediyesi çalışanları ve tüm Ladikliler adına Amine Ravza'ya geçmiş olsun dileklerini ileterek, ailenin yanlarında olduklarını bir kez daha vurguladı.